top of page

Úplněk v dubnu 2024

Letošní dubnový úplněk se odehraje dne 24. dubna a přinese nám energii a transformaci. Dubnový úplněk je spojen s proměnami a uzavřením cyklů. Je ideální čas pro vyčištění a uvolnění negativní energie, prosetí se starých vzorců a přijetí nových začátků.

Tento úplněk se nachází ve znamení Štíra, což znamená, že se budeme muset vypořádat se svými temnými stránkami, emočními ranami a ranami minulosti. Je důležité se otevřít transformaci a přestat se držet v minulosti, abychom mohli dosáhnout plného potenciálu.

Dubnový úplněk nás také povzbudí k manifestaci našich snů a cílů. Je vhodný čas se ponořit do meditace, vizualizace a praktikovat afirmace. Pomáhá nám věřit ve svou sílu a uvědomit si, že jsme schopní dosáhnout všeho, po čem toužíme.

Celkově nás dubnový úplněk 24.4. nasměruje k hluboké transformaci, přijetí sebe sama a manifestaci našich snů. Je důležité se otevřít této energii a nechat ji plynout skrz nás, abychom dosáhli vnitřního klidu a vyrovnanosti.

Otázky k zamyšlení během dubnového úplňku mohou být:


  • Jak mohu lépe naslouchat své intuici a žít více v souladu se svým pravým já?

  • Co přesně chci dosáhnout nebo změnit ve svém životě a jakými kroky se k tomu mohu dostat?

  • Jaký druh sebelásky a péče potřebuji poskytnout sobě, abych se cítil/a šťastnější/á a naplněnější/á?


Jsem si jistá, že s touto energií úplňku a těmito dotazy dokážeš udělat pro sebe něco krásného a posunout se dál na své cestě sebepoznání a osobního rozvoje. Přeji ti krásný dubnový úplněk!Tip na rituál: Napište si dopis se svými přáními a sny pro budoucnost.

Comments


bottom of page