top of page

O mně

Mohla bych napsat spoustu rolí a přívlastků, kým se cítím, že jsem. Nechci se definovat nějakými slovy a stejně by nic nepopsalo opravdu to, jak to v nitru vnímám. Ale v následujících řádcích se Ti alespoň pokusím popsat to, co naplňuje moje srdce a chvíle v životě.

Necítím jako důležité nahlížet do minulosti, protože to už je vše za mnou (nějaké střípky se můžeš dočíst na soc.sítích). A kdo ví, třeba se konečně dočkáte knihy, kterou už si tak 10 let zapisuju, ale možná taky zůstane zamčená v mém šuplíku navždy. Raději nahlížím vpřed než zpět.

IMG_9520.jpg

Mým darem je vést ženy k vlastní opravdovosti. Podpořit je a ukázat jim cestu k sobě samým. Zvědomit si kým opravdu jsou a jak se postavit do vlastní síly. Ukazuju cestu, jak žít život, o kterém ženy sní. Protože každá, každičká z nás můžeme. Můžeme tvořit svou realitu. I tu nejdivočejší, po které toužíme. 

Budeme se spolu smát i plakat. Stojím vždy s otevřenou náručí pro tvé radosti, stíny i trable. Tvořím bezpečný prostor pro všechno, co se zrovna odehrát.

Při své práce se ženami cítím spojení s Matkou zemí i s celým VesMÍREM. Proto tě dokážu vynést do oblak, ale taky tě pevně ukotvím v realitě. Dokážu se nacítit na potřebná slova, která mají být slyšena.

 

Mojí přirozeností je také péče a hýčkání a to ve všech podobách, na které se jen dá vzpomenout. Tuhle mou esenci určitě pocítíš, ať už spolu budeme spolupracovat jakkoliv

Děkuji za tvou odvahu něco změnit. Děkuji za tvou důvěru, že mohu být u toho.

A co vše nabízím? 

ZKUŠENOSTI

  • 1. ročník - Kněžky staré Evropy – Kněžky nové doby
  • Certifikovaný facilitátor OSHO meditací 
  • Kurz Cacao ceremony 
  • 1. ročník Poradce celostní přírodní medicíny 
  • 2. ročník Cesta kněžky živlů (probíhá)
  • 3. ročník The deep end - Archetyp Matky
  • Certifikovaný kurz - Vědomý dotek
bottom of page