top of page

Jak si vybrat ten správný minerál?

12.png

Jsem nerost, vzácný minerál, symbol země.

Ve spojení a harmonii s vodou ti dodám potřebnou energii. 

Stačí si vybrat, co právě ve svém životě potřebuješ.

Nech se vést svými pocity a moc nad tím nepřemýšlej. Nehleď na vzhled, ale vybírej dle toho, co je psané v popisku.
Co s tebou zaklaplo na první dobrou? Co teď momentálně potřebuješ? Jaká láhev s minerály teď podpoří tvůj záměr?

Granát

JSEM GRANÁT – Podporuji lásku a sexuální touhu. Čistím čakry, otevírám srdce a pomáhám překonávat tabu. Umím vyvolat vzpomínky na minulé životy. Přinesu ti do života sebedůvěru. Přivedu ti do života velké množství energie a dokáži varovat před nebezpečím. 

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. 

Pomohu ti v krizových situacích nalézt východisko, dodám ti víru v lepší budoucnost a přivolám pomoc. 

Pozitivně ovlivňuji páteř, srdce a plíce. Regeneruji organismus, čistím krev a podporuji metabolismus. Pomáhám lepšímu vstřebávání minerálů a vitamínů. 

Dle zvěrokruhu: lev, beran, kozoroh, štír

JSEM ČERVENÝ ACHÁT – jsem stálý kámen. Stabilizuju auru, ruším a přetvářím energie. Posiluji lásku a dodávám odvahu najít lásku novou, pomáhám při citových zklamáních. 

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ najít citovou, rozumovou i fyzickou rovnováhu. Odhalím ti tvé skryté možnosti a dodám odvahu začít znovu. Navozuji harmonii a uklidnění, umožňuji sebepřijetí, podporuji rozhodování. 

Pomohu ti potlačit úzkost, zvýšit odolnost a posílit sebeovládání. Také překonat hořkost a tlumit hněv. 

Pozitivně ovlivňuji oči, žaludek a dělohu. Pomáhám očistit lymfatický systém, slinivku břišní a posiluji krevní oběh. Předcházím střevním potížím a ulevuji při grastritidě.

Dle zvěrokruhu: kozoroh, beran, lev, váhy, štír

červený achát
  • Facebook - Gray Circle
Avanturín

JSEM AVANTURÍN – kámen štěstí. Patřím k nejvšestrannějším kamenům. Přitahuji hojnost, štěstí a úspěch. Ochraňuji domovy a přináším klid a trpělivost. Pohlcuji elektromagnetický smog a chráním od znečištění okolí. 

 

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ ochránit svůj majetek, svůj dům a zahradu. Pokud si potřebuješ vyřešit doposud nevyřešené emocionální problémy. Pokud v důležitých situacích života potřebuješ mít štěstí na své straně.

Pomohu ti posílit schopnosti, které jsou důležité k rozhodování a řízení jiných lidí. Dodám ti schopnost soucitu a vcítění do myslí druhých lidí. Ulevím od zlosti a podráždění. Zmírním dopad negativních situací a obrátím je v opak.

 

Pozitivně ovlivňuji srdce a oběhový systém. Podporuji regeneraci tkáně po zranění nebo operaci. Zlepšuji zrak, pomáhám od migrény nebo bolestí hlavy a očí. 

Dle zvěrokruhu: býk, střelec, rak

JSEM FLUORIT – jsem obdařen silnou ochrannou mocí, především na duchovní úrovni. Pracuji s vědomou myslí. Pozitivně ovlivňuji elektromagnetické záření.
 

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ zvýšit důvěru, zručnost, tělesnou a duševní koordinaci a koncentraci. 
 

Pomohu ti rozvíjet intuici, urovnat zoufalství, depresi či vztek. Otevírám dveře do podvědomí  a nechávám na povrch vyplynout potlačované pocity. Pomohu při meditaci.
 

Pozitivně ovlivňuji všechny druhy infekce (rýmy, nachlazení), regeneruji kůži a sliznici. Pozitivně působím na zuby, kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad. Přispívám k hojené ran a obnovuji sexuální touhu.

Dle zvěrokruhu: vodnář, blíženci, panna, ryby

Fluorit
Tygří oko

JSEM TYGŘÍ OKO – ochranný a hřejivý kámen. Dodávám sílu a přitahuji peníze a bohatství. Podpořím tvůj duchovní růst.

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ ochranu, energii a odvahu. 

Pomohu ti odbourat závislosti na jiných lidech, uznat vlastní hodnotu a potlačit deprese. Zmírňuji stres. 

Pozitivně ovlivňuji oči a krk, pomáhám při hojení zlomenin, odstraňuji křeče. Vyrovnávám činnost mozkových hemisfér, mírním vztek a vznětlivost. Působím na rozmnožovací orgány. 

Dle zvěrokruhu: vodnář, blíženec, lev, panna

JSEM AMETYST – mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou silou. Býval jsem šperkem králů. Jsem kamenem čistoty, zbožnosti, štěstí a klidu. Navozuji klidný spánek a potlačuji stres a napětí.

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ odevzdat stres, strach, obavy, vztek a zlobu. Zahnat nespavost a noční můry, zbystřit mysl a zlepšit soustředění.

Pomohu ti rozvinout intuici, čistit a harmonizovat krční čakru a zbavit se závislostí. Přinesu do tvého života klid, odvahu a štěstí. Podpořím proměnu tvých záměrů ve skutečnost.

Pozitivně ovlivňuji bolesti hlavy, dýchací obtíže a kožní problémy. Pozitivně působím na střeva a střevní mikroflóru. Odstraňuji parazity a posiluji imunitní systém. Léčím rány, otoky a podlitiny.

Dle zvěrokruhu: ryby, beran, blíženec, panna, střelec, kozoroh

Ametyst
Obsidián

JSEM OBSIDIAN – jsem velmi silný ochranný kámen. Ochráním před magickými útoky a zlem. 

 

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ ochranu před negativní energií, zlem a špatnými vlivy okolí. Dodávám sílu ve vlastní schopnosti a pomáhám oprostit se od vnějších vlivů. Přinesu ti lepší sebevědomí, ochranu, uzemnění a klid.

Pomohu ti najít cestu do tvého nejhlubšího nitra a vynést na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, které byly odsunuty do podvědomí. Podpořím tě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. 

Pozitivně ovlivňuji klouby, záněty a zažívací orgány. Detoxikuji  organismus, snižuji bolest při artritidě a působím jako přírodní antibiotikum. 

Dle zvěrokruhu: lev, váhy, štír, kozoroh

JSEM RŮŽENÍN – kámen lásky. Otevírám lidská srdce, učím trpělivosti a odpouštění ve vztahu, povzbuzuji milostné pocity i kreativitu. Vyháním ze srdce negativitu a zlo a dodávám motivaci ke splnění snů. Přináším a doplňuji životní energii.

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ oživit svou fantazii a tvůrčí myšlení. Otevřít své srdce pravé lásce nebo uzdravit staré rány, které vznikly odmítnutím, nevšímavostí nebo hrubostí blízkých v průběhu života. 

Pomohu ti do života přivolat lásku a krásu. Odbourat strach, pocit viny nebo zlost. Překlenout krizi středního věku. Nesmělým pomohu projevit skryté pocity. Naučím tě odpouštět sobě i ostatním a přijetí nezbytnosti změn.

 

Pozitivně ovlivňuji srdce, ledviny, játra, plíce, genitálie a močové cesty. Odvádím z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Pomáhám při dlouhodobých a psychosomatických chorobách. Jsem vhodný pro děti i staré lidi, kterým přináším vitalitu a dodávám sílu. 

Dle zvěrokruhu: býk, váhy

Růženín
Křišťál

JSEM KŘIŠTÁL – jsem nejúčinnější léčivý krystal na světě. Jsem zesilovačem pro všechny energie i ostatní minerály. Energii pohlcuji, uvolňuji i reguluji. Jsem tvůrcem harmonie. Uvedu tvé tělo do rovnováhy a posílím tvou imunitu.

 

Pozvi si mě do svého života, pokud potřebuješ očistu nebo ochranu. Přinesu ti staré vzpomínky a znovu nalézt ztracené schopnosti. Budu tě držet v kontaktu s tvojí duchovní podstatou a připomenu ti tvou skutečnou povahu.

Pomohu ti odstranit tvé bloky, povzbudit psychiku a samostatnost. Zesílím pozitivní energii a odstraním tu špatnou. Posílím tvou korunní čakru a pomohu tvým meditacím.

Pozitivně ovlivňuji bolesti hlavy a zubů, neurologické potíže, zažívací trakt, nevolnosti a střevní potíže. Jsem skvělý na popáleniny a kožní onemocnění.

Dle zvěrokruhu: vodnář, blíženec, lev, kozoroh

bottom of page