top of page

Chat komunity

Veřejná·3 členové

Moje milá komunitko 😍, jak se v těchto dnech cítíte?

Už v předešlém sdílení jsem nastínila pár věcí, co se odehrává.

Zažily jste někdy pocit znovuzrození? Kdy se každá buňka ve vašem těle přeskládává do jiné mozaiky?

Právě tím procházím a jelikož to není poprvé, tak v mnohem větší lehkosti a soucitu.

Budu tvořit jinak, to je jasné. Tenhle prostor zůstane, ale bude jiný a jen za zlomek původní částky.

Kam se posune má kreativní cesta zatím nevím, ale o komunitě mám jasno. Volný prostor pro sdílení každodenní inspirace. Měla jsem s ní sice jiné plány, ale snad mi to odpustíte, že se věci prostě mění. A já už nemůžu jinak. Vy si samozřejmě můžete vybrat, zda-li vůbec chcete pokračovat dál.

Na sociálních sítích již skoro nesdílím a proto vděčím, že můžeme mít tenhle malý, útulný prostor jen pro sebe.

Pojďme se vzájemně inspirovat. Pro začátek každá z nás bude mít svých pět dní na každodenní sdílení. Ať už půjde o ranní/večerní rituály, stravu, tanec nebo jiný pohyb, vymyšlená výzva pro ostatní, videonávod na cokoliv, co rády tvoříte, čím a jak žijete nebo pro co vaše srdce hoří ♥️. Je to jen na vás. Video, text, grafika či fotka, buďte kreativní. Prostor bude jen váš, s podporou, soucitem a lá

skou.

Chápu, že v létě každá lítáme různě. Chtěl by si někdo vzít příští týden?

V
bottom of page